Yeni
Ana Sayfa » Hukukbook » Aristo Yayınevi
Aristo Yayınevi

Aristo Yayınevi

Aristo Yayınevi, hukuk alanında tüketiciye daha kaliteli ve daha ucuz kitaplar sunmayı hedefleyen bir yayınevidir.

Aristo Yayınevi, yaptığı mesleki yayınlar çerçevesinde 200’nin üzerinde eseri okuyucu ile buluşturmuştur. Hukuk telif eserleri yanında sınav hazırlık ve test kitapları da yayınevi tarafından basılmaktadır. Genel kültür kitapları, yabancı dil kitapları ve iş sağlığı ve güvenliği kitapları yayınevinin diğer çalışma alanlarıdır.

Aristo Yaynevi

Hukuk Yayıncılığı sektörüne yeni bir anlayış ve perspektif kazandırmayı amaçladığını açıklayan Yayınevi, sektördeki yayıncı-eser sahibi arasındaki eser sahibi aleyhine kötü şartları eser sahibi lehine düzeltmeyi amaçladığını ve yayıncılık sektörünün kurallarını değiştirmeyi hedeflediğini ilan etmektedir.

Hukukfuar

Aristo Yayınevi tarafından online satış mağazası olarak kurulan Hukukfuar, Aristo tarafından basılan kitapların yanı sıra diğer yayınevlerinin eserlerini de satışa sunmaktadır. Hukukfuar, online hukuk kitabı satan sitelerden farklı bir model ile yola çıkmış ve sanal kitap fuarı olarak kurgulanmıştır.

Hukukfuar sitesi, kampanyalı kitaplar ve imzalı kitaplar sunmaktadır. Hukukfuar editörleri tarafından seçilen, güncel ve zengin içerikli kitaplar sitede indirimli fiyatlarla okuyucuya sunulmaktadır. Siparişler stok durumuna bağlı; 1-5 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir. Site içerisinde, imzalı hukuk kitapları, kampanyalı hukuk kitapları ve kelepir hukuk kitapları standları bulunmaktadır.

Hukukfuar, hukukçulara yönelik olarak ofis malzemeleri ve koleksiyonları satışa sunmaktadır.

Yayınevi, Tüketici Hukuku Enstitüsü tarafından desteklenmekte, Hukukfuar.com ise Aristo Yayınevi kuruluşu olarak faaliyet yürütmektedir.

Tüketici Hukuku Enstitüsü tarafından düzenlenen kongre ve sempozyumlara ilişkin tebliğler Aristo yayınevi tarafından basılmaktadır.

Yayınevi, Bakırköy Şubesini Bakırköy Adalet Sarayı içinde hizmete açmıştır. Yayınevi, online bir hizmet olarak Dilekçe Veri Bankasın hizmete sokmuş ve çeşitli dilekçe modüllerini satışa sunmuştur.

Aristo Yayınevi ve Hukukfuar, hukuk alanında eğitim programları, paneller ve konferanslar düzenlemektedir.

Aristo Yayınevi-Dilekçe Örnekleri

Yayınevi ve Hukukfar, E-Mail Listesine dahil olan okuyucularını periyodik olarak bilgilendirmekte, yeni çıkan kitaplar ve kampanyalar hakkında müşterilerini sürekli bilgilendirmektedir.

Aristo Yayınevi ve Hukukfuar
FİRMA UNVANI Enstitü Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
ADRESİ İcadiye Mahallesi Sıvacı Ferhat Sok. No:9 Adalet Köşkü Üsküdar- İstanbul 34664
TELEFON 0216-334 6965
FAKS 0216-334 5915
E-POSTA bilgi@hukukfuar.com
VERGİ DAİRESİ ÜSKÜDAR
VERGİ NO 8730353729
Aristo Müşteri Hizmetleri 0 (216) 3346966

Bunu okudunuz mu?

147’ler Olayı

147’ler Olayı, 27 Mayıs 1960 askeri darbesinin ardından kurulan Milli Birlik Komitesi tarafından 147 öğretim üyesini …